Czym jest i jak działa Kamagra?

Co to jest Kamagra?

Kamagra stanowi lek, który zaliczany jest do inhibitorów fosfodiesterazy typu piątego. Być może większość ludzi zdaje sobie z tego sprawę, ale wartym podkreślenia będzie fakt, iż nie jest ona wskazana w przypadku mężczyzn, którzy nie mają zaburzeń związanych z erekcją. Kamagra to środek z przeznaczeniem dla tych osób, które nie czerpią radości z seksu, a pragną tego. 

Kamagra jest jednym spośród najbardziej popularnych odpowiedników znanej wszystkim viagry. Umożliwia panom odzyskanie zdolności do odbywania satysfakcjonujących stosunków seksualnych. Wzięcie Kamagry będzie skutkować tym, iż krwionośne naczynia ulegną rozszerzeniu, dzięki temu do penisa będzie mogła dotrzeć znacznie większa ilość krwi. Niemniej jednak bez działania zewnętrznych bodźców, żaden środek na poprawę erekcji, nie będzie mógł nic zdziałać.

Za sprawą działania Kamagry, zmianie podlegać będzie nie tylko popęd seksualny, ale także wspólne relacje z naszą partnerką. Nieudana aktywność seksualna stanowi nierzadko początek kłopotów w związku.

Jak w ogóle działa Kamagra?

Za działanie Kamagry odpowiedzialny jest jej główny składnik, czyli sildenafil. W większości sytuacji, za zaburzenia erekcji odpowiedzialne będzie zwężenie światła naczyń krwionośnych, które znajdują się również w penisie. Schorzenie to w znaczący sposób może ograniczać transportowanie krwi do członka – w rezultacie jamiste ciała zapełniają się niewielką ilością krwi, a mężczyzna nie może osiągnąć maksymalnego wzwodu. Użycie Kamagry przyczyni się do rozluźnienia naczyń krwionośnych, co w rezultacie spowoduje, iż do członka dotrze większa ilość krwi, a jamiste ciała maksymalnie się nią zapełnią. To spowoduje, iż penis będzie najtwardszy i największy jak to tylko możliwe.

Naczynia krwionośne powinny zostać rozszerzone w sposób naturalny przez nasz organizm. Odpowiedzialna jest za to substancja nazywana guanozynomonofosforem, czyli w skrócie GMP. W czasie stosunków członek powiększa się i twardnieje poprzez rozszerzenie się naczyń. Jeżeli rozpoczynają się kłopoty, należy szybko zareagować.

Kamagra spotykana jest w czterech różnych opcjach

Najpopularniejsze są zdecydowanie zielone tabletki, które stanowią klasyczną formę do doustnego podawania. Podzielić je można na kilka różnych wariantów – według poziomu dawki i liczby tabletek. Kamagra to również pastylki do ssania mające różne smaki. W jednym opakowaniu znajdują się cztery sztuki słodkich tabletek. Przyjmować trzeba je tak samo, jak tabletki w formie klasycznej, czyli na godzinę przed zaplanowanym seksem.  Następna opcja to Kamagra Oral Jelly, którą wystarczy zażywać na piętnaście minut przed planowanym stosunkiem. To galaretka, która trzeba rozpuścić w szklance wody. Ostatnia z opcji Kamagry to musujące tabletki, które nie wyglądają wcale niczym środek podawany na poprawę erekcji. To taki sam rodzaj, co minerały i witaminy dostępne niedaleko kas w hipermarkecie.

Jak używać Kamagry?

Przede wszystkim zanim zastosujemy Kamagrę, powinniśmy skontaktować się ze specjalistą, który wybierze dla nas właściwą dawkę. Wpływ na to ma skala naszego problemu, jak również informacje odnośnie prowadzonego stylu życia i diety. 

Najmniejsza dostępna opcja to Kamagra w dawce 25 mg. Zalecana jest ona panom, u których problemy występują niedługo, zaś sama skala problemu nie jest duża. Następna wersja to Kamagra w dawce 50 mg, która ma dwa razy większe wymiary, aniżeli wyżej opisana. Według badań, jest to najlepsza opcja na sam start, gdyż na podstawie obserwacji oddziaływania można powiedzieć czy też dawka 50 mg, będzie zbyt mała lub nazbyt duża. Ostatnia, a zarazem największa dawka to Kamagra 100 mg dostępna na stronie Apteka Kamagra. Jej branie zalecane jest dla tych panów, u których mniejsze dawki nie były skuteczne. Według przeprowadzonych badań, ponad 80 procent osób ją stosujących, zadowolonych jest z jej efektów. Po podjęciu decyzji na temat właściwej dawki, trzeba przyjąć jedną tabletkę na około 30 minut przed planowanym stosunkiem. Działa ona do sześciu godzin, chociaż niegdyś zdarzały się sytuacje, iż właściwości sildenafilu trwały o wiele dłużej.

 

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *